Заміна стояків у Києві

Заміна водопровідного стояка по праву вважається частиною капітального ремонту багатоповерхового будинку. У старих будинках прокладання водопроводу здійснювалося металевими трубами. З роками метал втрачає свої первозданні властивості, піддається повільній корозії, дає текти. Виправити ситуацію може тільки повна заміна всіх стояків у будинку на нові, пластикові.

Пластикові труби – сучасне рішення багатьох сантехнічних проблем. Термін їхньої експлуатації сягає 25 років. Такі труби не іржавіють, витримують високий тиск, мають дуже хороші технічні характеристики. Також потрібно відзначити їхню вартість, вона в рази нижча за металеві аналоги.

Виконати повний комплекс послуг із заміни старого стояка і встановлення нового може тільки команда першокласних сантехніків. Щоб викликати таку бригаду фахівців, зателефонуйте до нас в офіс. Ми надаємо весь спектр сантехнічних послуг, водопровідна система одне з пріоритетних напрямків нашої компанії. Наші сантехніки виконають заміну стояка як у межах одного поверху, так і в усьому будинку.

.

Порядок роботи під час заміни стояка

Щоб здійснити заміну стояка у квартирі, потрібно виконати низку дій:

  • Відключити подачу води.
  • Зафіксувати труби водопроводу.
  • Демонтувати старі труби.
  • Зібрати і виконати монтаж нового стояка.
  • Підключити стояк до водопровідної системи.
  • Тестування системи за максимального тиску.

Перед прибуттям майстра вам потрібно вирішити питання з перекриттям водопостачання будинку. Для цього потрібно залишити заявку в комунальній службі, яка обслуговує будинок. Коли питання з перекриттям подачі води буде вирішено, ми невідкладно проведемо заміну стояка та інші супутні операції.

Замовте весь комплекс послуг із заміни стояка і прокладки нового водопроводу в квартиру та отримайте персональну знижку. Ми розраховуємо вартість послуг виходячи з правила “Чим більший обсяг робіт, тим менша вартість”. Телефонуйте нам просто зараз, адже ми готові вам допомогти вже сьогодні.