Встановлення лічильників води в Києві

Тарифи на комунальні послуги зростають із кожним днем. Тому все більше жителів Києва замовляють у нас послугу зі встановлення лічильників гарячої та холодної води. Монтаж водоміра – це оптимальне рішення цієї ситуації. Встановивши лічильник ви починаєте економити. З першими квитанціями ви побачите різницю. Щоб почати економити максимально, замовляйте встановлення лічильників на гарячу і холодну воду одночасно.

Якісне і недороге встановлення водомірів пропонує наша компанія жителям усіх мікрорайонів Києва. Ми працюємо швидко, з дотриманням усіх правил і норм монтажу. Усе, що від вас вимагається, це: дзвінок до нашого офісу, заявка в комунальну службу і безперешкодний доступ до водопроводу. Сантехнік нашої компанії виконає повний комплекс робіт зі встановлення або заміни водоміра. Він працює як з металевими, так і з пластиковими трубами.

Монтаж водомірів за доступною ціною

Обробивши вашу заявку, точно в узгоджений час до вас приїде наш майстер. Він огляне фронт роботи і виходячи з потреб замовника допоможе підібрати лічильник. За побажанням клієнта наш майстер може самостійно здійснити купівлю водомірів, а вам надасть магазинні чеки.

Весь процес монтажу займає 1-2 години і виконується строго за відпрацьованим алгоритмом:

  • Виконання замірів і розрахунків.
  • Монтаж пристрою.
  • Тестування.

Після встановлення обладнання майстер видасть паспорт на пристрій і напише письмову гарантію на виконану процедуру монтажу. На цьому процес встановлення вважається закінченим, а ваш лічильник готовий до пломбування.

Не відкладайте вирішення проблеми на завтра, телефонуйте до нас просто зараз. Завтра ви вже зможете почати економити. Замовте монтаж водоміра справжнім професіоналам.