Встановлення рушникосушки в Києві

Рушникосушка у ванній кімнаті не тільки сушить рушники та дрібні речі, а й служить ще одним джерелом тепла. Сантехніки нашої компанії виконають якісний монтаж рушникосушки за найвигіднішими для вас тарифами. Хочете дізнатися більш детально про послугу, що надається, зателефонуйте до нас в офіс. Досвідчений консультант відповість на всі ваші запитання, уточнить вартість роботи і погодить час приїзду майстра.

Наша компанія вже багато років надає всі види сантехнічних послуг для жителів Києва. Ми приймаємо заявки з усіх районів міста. Завдяки великому автопарку компанії, наші бригади здійснюють термінові виїзди і прибудуть на об’єкт протягом 15-20 хвилин. Кожен майстер – це висококваліфікований фахівець, що володіє особливими навичками і вмінням поводитися з сантехнічним обладнанням вітчизняного або зарубіжного виробництва.

Виклик сантехніка безкоштовно

У нашій компанії всі прийняті заявки обробляються моментально. Якщо замовнику потрібен терміновий монтаж рушникосушки, то ви звернулися за адресою. Ми працюємо цілодобово, а значить приїдемо в будь-який, зручний для вас час. Виїзні бригади нашої компанії працюють з повним викладенням як вдень так і вночі. У своїй роботі вони використовують тільки професійне обладнання та якісні витратні матеріали.

Процес монтажу рушникосушки досить простий, але тільки для фахівця нашої компанії і складається з наступного переліку робіт:

  • Демонтаж старого пристрою. Майстер використовує спеціальні хімічні засоби, які дають змогу від’єднати рушникосушку, не порушивши різьбові з’єднання.
  • Монтаж кранів. До кінців труб приєднуються кульові крани, це дасть змогу в майбутньому уникнути багатьох незручностей під час заміни рушникосушки. Також кранами можна відрегулювати оптимальну температуру нагрівання пристрою.
  • Монтаж кріплень. Майстер робить розмітку і висвердлює отвори під кріплення.
  • Встановлення рушникосушки. Пристрій приєднується до кульових кранів і фіксується. Для з’єднання всіх деталей ми використовуємо фум стрічку.

Замовте монтаж сантехнічних пристроїв у нашій компанії та подивіться як повинні працювати справжні професійні сантехніки.