Прокладання водопроводу в Києві

Якщо вам потрібна якісна прокладка водопроводу, звертайтеся до нас. Ми не посередники, а виконавці, завдяки цьому вартість наших послуг значно нижча за ринкову. Працюємо в Києві вже багато років. Надаємо повний комплекс послуг з прокладання та заміни труб водопроводу, а також виконуємо монтаж і підключення будь-яких сантехнічних пристроїв.

У своїй роботі ми використовуємо три види труб, але саме замовник вирішує якими трубами буде проводиться водопровід. Зазвичай для зовнішньої прокладки використовують поліетиленові труби. Вони мають чудові технічні характеристики і прослужать понад 25 років. Для внутрішніх роботи ми використовуємо поліпропіленові труби, для пайки. Всі матеріали з якими ми працюємо виключно високої якості.

Монтаж водопроводу

Коли команда фахівців працює злагоджено, то для них немає нічого неможливого. Все робиться максимально швидко і якісно. Весь процес монтажу складається з чотирьох етапів:

  • Закупівля комплектуючих. Наш майстер проводить підрахунки необхідних витратних матеріалів. Рекомендує замовнику фірму-виробника або уточнює адресу спеціалізованого магазину. При виконанні замовлень під ключ, наш майстер сам закуповує всі необхідні комплектуючі.
  • Підготовчі роботи. Усі фітинги розкладаються в потрібних місцях. Поліпропіленові труби ріжуться на шматки необхідної довжини і також розкладаються. У стінах висвердлюють отвори і встановлюють спеціальні кронштейни.
  • Пайка. Досвідчений майстер розігріває спеціальний зварювальний паяльник, за допомогою якого з’єднує фітинги з трубою. Спаяні труби фіксуються на кронштейнах.
  • Тестування системи. Майстер тестує систему на герметичність за максимального навантаження.

Після успішного тестування замовнику виписується гарантія на виконану роботу.

Зробивши комплексне замовлення, в яке входить прокладка водопроводу і підключення сантехнічних пристроїв, ви значно заощадите свій бюджет. Чим більший обсяг замовлення, тим менша загальна ціна.