Встановлення пральної машини в Києві

Наші сантехніки виконають монтаж такого пристрою максимально якісно, надійно, безпечно за найнижчими цінами в місті. А після завершення встановлення ще й випишуть письмову гарантію на надану послугу.

На сьогоднішній день, ми є однією з найбільш затребуваних компаній з надання сантехнічних послуг для жителів міста. Весь персонал компанії – спеціально навчені фахівці мають багаторічний досвід роботи з сантехнікою вітчизняного та імпортного виробництва.

.

Як замовити послуги сантехніка в Києві

Хочете встановити пральну машину у ванній кімнаті або на кухні, але не знаєте як це зробити? Відеоролики з Інтернету мало чим вам зможуть допомогти. Для цього завдання вам необхідна допомога досвідченого фахівця. Зв’яжіться з диспетчером компанії і він направить до вас бригаду першокласних майстрів. Прибувши за вказаною адресою, команда фахівців відразу ж візьметься за справу. Весь процес установки – це добре налагоджений алгоритм, що дозволяє максимально якісно виконати монтаж пральної машини.

  • Підготовчі роботи. Місце монтажу звільняється від зайвих предметів і пристроїв.
  • Монтаж зливної точки. У каналізаційну трубу врізають трійник. Далі до трійника приєднують гофру. Усі стики заповнюють герметиком.
  • Врізка у водопровід. Поблизу місця встановлення пристрою, у водопровід врізають трійник. До нього приєднують гнучкий шланг, який надалі подаватиме холодну воду до пральної машини.
  • Встановлення пристрою. Монтаж пральної машини виконується з дотриманням усіх вимог і заходів безпеки. Після установки, будівельним рівнем регулюють горизонтальне положення пристрою.
  • Підключення комунікацій. До пристрою підключають воду і злив.
  • Тестування. З пральної машини видаляють фіксатори, які були встановлені для безпечного транспортування. Майстер тестує пристрій на працездатність і герметичність.

Після завершення процедури встановлення пральної машини фахівець випише вам письмову гарантію на надану послугу.