Встановлення посудомийної машини в Києві

Якщо у вас велика сім’я, то для вас незамінним помічником на кухні стане посудомийна машина. Купівля такого пристрою це тільки перший етап, наступний – правильне встановлення. Ми можемо надати непосильну допомогу в цій справі. Наша компанія надає широкий асортимент сантехнічних послуг для жителів Києва. Встановлення посудомийної машини досить нова, але набирає популярність послуга, яку надають наші фахівці.

Кожен сантехнік компанії – це фахівець, який має спеціальну освіту і володіє колосальним досвідом у сфері надання сантехнічних послуг. Процес монтажу проходить у кілька етапів:

  • Вибір місця для встановлення. Майстер допоможе правильно вибрати місце монтажу, дотримуючись усіх правил і норм для правильної роботи агрегату.
  • Підведення води. У трубу з холодною водою врізається трійник. На його кінці встановлюють аварійний кульовий кран. За допомогою гнучкого шланга майстер з’єднує кульовий кран з фільтром, який підключають до посудомийної машини
  • Підведення зливу. Зливний контур посудомийного агрегату з’єднується з сифоном кухонної мийки.
  • Підведення електрики. Якщо потрібна прокладка електропроводу і встановлення нової розетки, то наш майстер здійснить цю роботу з дотриманням усіх заходів безпеки.
  • Монтаж посудомийної машини. З пристрою видаляються фіксуючі деталі, які були встановлені для безпечного транспортування, і підключають всі комунікації.
  • Тестування пристрою. Завершальним етапом монтажу є перевірка працездатності встановленого обладнання та герметичність стиків.

.

Якщо встановити потрібно вбудовану модель посудомийки, а її габарити не відповідають розмірам кухонних меблів, то наш майстер, за окрему плату, якісно виконає підгонку.

Замовте встановлення сантехнічного обладнання в нашій компанії і ви отримаєте гарантію на виконану роботу.