Монтаж і заміна водопровідних труб у Києві

Правильний монтаж трубопроводу в квартирі – досить складний і трудомісткий процес, реалізувати який здатний справжній професіонал. Особливості роботи з даним видом комунікацій залежить від об’єкта. Якщо прокладка труб виконується в приватному будинку, у сантехніка більше свободи дій під час планування мережі. У випадку з квартирою, то тут фахівець планує мережу трубопроводу відштовхуючись від стандартного розміщення стояків.

Весь процес монтажу трубопроводу проходить у кілька стандартних етапів:

  • Вивчення проекту комунікацій. Перед прокладанням нового трубопроводу досвідчений фахівець детально вивчить весь проект комунікацій. Ця дія дасть змогу провести точні розрахунки і не допустити непоправних помилок.
  • Демонтаж старого трубопроводу. Майстер зрізає старі труби в будь-якому зручному місці і демонтує.
  • Підготовчі роботи. Цей вид робіт проводиться в разі прокладання абсолютно нової мережі. Сюди належать: штроблення стін, риття траншей, підключення нових сантехнічних приладів.
  • Монтаж системи. Відповідно до проєкту, майстер виконує прокладку труб. Після завершення монтажу, всю систему перевіряють на герметичність.

.

Виклик сантехніка в Києві

Щоб замовити прокладку труб у нашій компанії, вам потрібно зв’язатися з нашим консультантом. Він відповість на всі ваші запитання. Після цього буде обумовлено, зручний для вас, час приїзду нашого майстра, для оцінки обсягів роботи. Наш фахівець виконає всі необхідні виміри, вислухає ваші побажання і складе проект майбутньої мережі трубопроводу. Після узгодження всіх розбіжностей, буде обумовлено час початку проведення робіт.

Ми цінуємо свій і ваш час, тому бригада наших фахівців працює як злагоджений механізм, виконуючи прокладку трубопроводу максимально якісно і швидко. А завдяки нашій антикризовій ціновій політиці, нашими послугами може скористатися кожен житель Києва.

Не шукайте сантехніка за оголошеннями в метро і на зупинках маршруток – телефонуйте нам, ліцензованим професіоналам, які дають гарантію на виконану роботу.