Заміна радіатора (батареї) в Києві

Заміна радіаторів опалення вимагає від майстра високого професіоналізму, адже одна єдина помилка може призвести до течі. Якщо ви шукайте тямущих фахівців для монтажу або заміни батареї опалення в Києві, звертайтеся в нашу компанію. Гарантуємо оперативність, якість як самої роботи, так і обслуговування.

Складність робіт із заміни радіатора

Роботи із заміни радіатора поділяються на 2 категорії: середньої та високої складності. Цей фактор залежить від того, в якому місці встановлено опалювальний прилад, з якого матеріалу він зроблений і який стан труб, до яких він примикає. Є також і види робіт із заміни батарей опалення:

Зміна приладу старого зразка на новий. Наприклад, чавунної на сталеву. Складність може бути в тому, що чавунна батарея примикає до металевої труби. Тоді майстру потрібно приділити особливу увагу з’єднанням, а саме – їх стикуванню. Також необхідно переставити кронштейни кріплення.
Заміна одного виду опалювальних батарей. Наприклад, алюмінієвий радіатор дав текти і клієнт хоче замінити його аналогічним приладом. У таких замовленнях зазвичай все проходить досить швидко.
Заміна секції батареї. Зазвичай такий вид послуг замовляють для лагодження чавунних радіаторів. Зазвичай слюсар використовує зварювальний апарат для стикування деталей, тому батарею потрібно буде виносити або по максимуму звільнити приміщення від меблів і текстилю.

Під час виконання завдання зі зміни радіатора слюсар-сантехнік демонтує старий прилад, наносить розмітку для нового, свердлить отвори для кріплень і кронштейнів. Потім вішає батарею і приєднує її до магістралі. Герметизує і перевіряє систему, заповнюючи її водою. Якщо роботи проводяться з центральною опалювальною системою в холодну пору року, то клієнту потрібно отримати дозвіл.

Телефонуйте нам, у якому районі Києва ви б не знаходилися: виїжджаємо в Шевченківський, Солом’янський, Святошинський, Оболонський, Голосіївський, Печерський і Подільський. Послугу надаємо швидко та з гарантією.