Встановлення котла опалення. Ціна монтажу в Києві

Монтаж котла опалення – один із ключових етапів у прокладанні системи. Характер робіт, а також їхня швидкість залежать від типу опалювального котла. Ми встановлюємо прилади будь-якого виду: підлогові, настінні, одно- і двоконтурні. Також вони відрізняються за типом палива: газові, електричні, твердопаливні. Працюємо з усіма видами котлів. Проводимо установку нових агрегатів, замінюємо старі, а також переносимо їх в інші місця при переобладнанні приміщень, переробці системи опалення.

Етапи робіт з монтажу опалювального котла

Огляд місця встановлення на предмет відповідності його параметрів вимогам пожежної безпеки. Наприклад, площа приміщення має бути не менше 4 кв.м. Також обов’язкова наявність справної вентиляції. Вимоги до монтажу підлогових і настінних котлів різняться. Наш фахівець суворо дотримується всіх критеріїв під час проектування розміщення опалювального котла будь-якого типу.
Складання плану роботи і кошторису необхідних матеріалів. Перед безпосереднім монтажем котла належить виконати ще низку підготовчих робіт: поглибити підлогу, якщо це підлоговий газовий котел, підготувати кріплення для монтажу настінної моделі або зашити стіну вогнестійким матеріалом, якщо це твердопаливний котел.
Безпосередній монтаж приладу, включно з підведенням води, обладнанням вихлопної труби, під’єднанням його до електромережі, якщо в цьому є необхідність.
Підключення котла до загальної системи опалення. Тестування працездатності котла, циркуляційного насоса, вентиляційної системи.
Термін виконання робіт у кожному випадку індивідуальний. Ціна монтажу опалювального котла – середньо ринкова по Києву. Однак професійний рівень наших слюсарів додає нам переваги. Для отримання детальної інформації щодо послуги встановлення котла опалення, телефонуйте за вказаними номерами.