Монтаж теплої підлоги. Вартість робіт у Києві

Система “тепла підлога” одна з найефективніших у плані віддачі та розподілу теплової енергії. Фахівці нашої компанії освоїли кілька технологій її монтажу, включно з прокладанням водяного контуру і спеціального кабелю. Скористайтеся нашими послугами, щоб отримати ефективну, якісно укладену систему теплих підлог. Працюємо по всьому Києву.

Відмінності теплої підлоги від класичної системи опалення

Вся справа в конвекції. Потоки теплого повітря піднімаються вгору, а шари холодного опускаються вниз. У системі “тепла підлога” подача тепла відбувається знизу, тому в приміщенні з такою технологією обігрів обходиться дешевше. Швидкий набір температури – ще одна перевага.

.

Види теплих підлог. Технологія їх укладання

Система прокладається з використанням 2 типів технології: водяний контур і спеціальні кабелі. Також є готові полотна, які просто настилом кладуть на поверхню чорнової підлоги, а потім заливають стяжкою.

Під час обладнання підлогового контуру з водяними трубами в будівельну суміш додають пластифікатори. Це запобігає розтріскуванню стяжки. Монтаж водяного типу теплої підлоги займає більше часу, але коштує дешевше, ніж електрична. Вона зручна тим, що її можна підключати до газового котла. Електрична тепла підлога прокладається швидше, однак і коштує вона дорожче. Ціна обумовлена вартістю обладнання.

Щоб замовити теплу підлогу в Києві, зателефонуйте нам. У команді працюють інженери, які зроблять технічно правильні розрахунки, знайдуть рішення при нестандартних побажаннях клієнтів, а також оптимізують витрати в межах допустимих параметрів. Телефонуйте нам!