Обслуговування опалювальних систем у Києві

Монтаж системи опалення вимагає наявності знань про принципи їхньої роботи, а також уміння складати її схему і прокладати згідно з планом. На ринку представлено безліч матеріалів, що використовуються для прокладки опалення. Для кожної з них характерні свої особливості, які слід врахувати під час розроблення плану для конкретних квартири або будинку. Саме тому кваліфікація фахівця має вирішальне значення при виборі виконавця.

Досвід роботи

У штаті нашої компанії працюють фахівці, майстерність яких – це результат великої практики і ґрунтовних знань з галузі фізики, інженерії. Ми постійно стежимо за новинами у сфері сантехніки: новинки матеріалів, технології, результати їх застосування + наші власні результати. Це дає змогу пропонувати клієнтам дійсно надійні матеріали і технології під час прокладання системи опалення.

За час роботи обслужили сотні об’єктів, серед яких:

  • новобудови: приватні будинки, виробничі приміщення, об’єкти комерційного призначення;
  • квартири вторинного ринку: переобладнання опалення, підключеного до загальної системи опалення, після перепланування, а також монтаж автономного котла;
  • оптимізація роботи опалювальної системи: налагодження роботи котлів, батарей, перепланування схеми прокладання магістралі.

Значний досвід – далеко не єдина наша перевага.

Чому ми?
Досвід понад 15 років
Виїзд майстра у зручний для Вас час
Контроль якості робіт
Безкоштовні консультації за телефоном і на сайті

Сервіс

Потік вдячних клієнтів – результат клієнтоорієнтованого сервісу:

Швидкість обробки замовлення. У нас зібрано кілька бригад, що дає змогу оперативно реагувати на замовлення, які надходять.
Графік роботи. Працюємо без вихідних. Тому з нами зручно співпрацювати, адже якщо у вас вихідний, ви зможете з нашою допомогою вирішити проблему з опаленням.
Професіоналізм. Великий досвід роботи і професійна кмітливість – опора у вирішенні важких завдань і підмога для оперативного усунення аварійних ситуацій. Суворо дотримуємося вимог безпеки.
Якість. Застосовуємо тільки перевірені технології, лагодимо і монтуємо з використанням сучасного обладнання.

Вартість монтажу опалення враховує ціну матеріалів і оплату наших послуг. Якщо перший фактор сформований ринковими тенденціями, то другий – нами. При формуванні прайсу ми враховуємо свій професіоналізм і об’єктивні поточні витрати. Звертайтеся до нас, якщо вам потрібні професійні послуги монтажу опалення від тих, хто несе відповідальність за результат своєї роботи.