Прокладка і заміна каналізаційних труб у Києві – під ключ

Заміна труб каналізаційної системи – трудомістка і відповідальна справа. Через специфічний запах, що супроводжує весь процес роботи, під силу не багатьом. Якщо ви шукайте бригаду сантехніків, готових виконати прокладку або заміну каналізаційних труб – то ви звернулися за адресою.

Наша компанія надає широкий спектр сантехнічних послуг для жителів Києва, за найдоступнішими цінами в місті. Ми працюємо цілодобово і без вихідних. Вам більше не потрібно відпрошуватися з роботи або змінювати свої плани. Ви самі призначаєте час приїзду майстра. Ми прокладаємо і замінюємо труби в приватних будинках, квартирах, офісах, а також у приміщеннях комерційного та адміністративного призначення.

Каналізація під ключ

Фахівці компанії надають повний комплекс послуг, пов’язаних з установкою каналізації під ключ, а саме:

  • Прокладання стічних труб.
  • Монтаж або заміна стояка.
  • Розводка трубопроводу.
  • Заміна сифона
  • Прочищення каналізаційної системи.
  • Встановлення септика.
  • Вигрібна яма під ключ.

Кожна виїзна бригада укомплектована всім необхідним: якісними витратними матеріалами, електроінструментом і спеціальним обладнанням.

Чому ми?
Досвід понад 15 років
Виїзд майстра у зручний для Вас час
Контроль якості робіт
Безкоштовні консультації за телефоном і на сайті
.

Як ми працюємо

До вас приїжджає фахівець компанії і прораховує обсяги роботи, а також необхідний матеріал. При замовленні послуги під ключ, майстер самостійно закуповує все необхідне, а замовнику надає чеки. Після закупівлі необхідних матеріалів, в обумовлений час приїжджає виїзна бригада. Усі роботи виконуються максимально швидко з дотриманням усіх правил і норм експлуатації. Після завершення, вони прибирають за собою все будівельне сміття.

Окрему увагу слід приділити розцінкам на послуги. Вони повністю відповідають якості виконуваних робіт. Якщо ви постійний клієнт або замовляєте комплексну послугу, то отримуєте знижку. Для мало захищених верств населення, серед яких: пенсіонери та інваліди ми проводимо сезонні акції.