Чистка каналізації в Києві

Якщо у вашому будинку часто засмічуються каналізаційні труби, погано йде вода у ванній і магазинні засоби очищення вже не допомагають, телефонуйте терміново нам. Ми якісно, а головне максимально швидко позбавимо вас від такої неприємної проблеми, як забита каналізація. Що стосується тарифів, то вони гранично низькі і доступні кожному жителю Києва.

Чистка каналізації – це один з основних видів діяльності компанії. Для її виконання у нас є спеціальна бригада, укомплектована всім необхідним обладнанням. Вантуз і каналізаційний трос – це від рідкого минулого. У своїй роботі наші майстри використовують тільки сучасні методи очищення каналізаційної системи, а саме:

  • Гідродинамічний метод. У трубопровід через шланг із насадками подається вода під високим тиском. Це найдієвіший і найшвидший спосіб позбутися засмічених труб. Підходить для чавунних і ПВХ труб.
  • Термічний метод. Таке очищення підходить тільки для чавунних труб. Через гнучкий шланг під високим тиском, подається розігріта до окропу вода. Вона змиває всі жирові відкладення зі стінок трубопроводу.
  • Механічний метод. Цим способом добре чистити зливову каналізацію від листя і гілок. В основі методу закладено принцип очищення каналізаційним тросом, тільки в цьому випадку трос обертає спеціальний пристрій.
  • Хімічний метод. Для очищення труб наш майстер використовує спеціальні, концентровані, хімічні реагенти, які не купиш у магазині.

.

Як викликати майстра для чищення каналізації

Щоб викликати нашого майстра, достатньо зробити всього один дзвінок за номером, вказаним на сайті. З вами зв’яжеться наш оператор. Він відповість на всі питання і погодить час приїзду нашого майстра. Якщо усунути засмічення потрібно терміново, то для такої роботи у нас є кілька аварійних бригад, вони курсують по всьому місту і працюють в цілодобовому режимі.

Все дуже просто, ви викликаєте нас, а ми почистимо ваші каналізаційні труби.