Послуги сантехніка
у Києві
 • Опалення, водопровід, каналізація.
 • Працюємо у всіх районах Києва.
 • Тільки професійні
  та надійні майстри.
Залишіть заявку. Передзвонимо протягом 5 хв!

  Чому ми?
  Досвід більше 7 років
  Виклик майстра безкоштовний(за умови виконання роботи)
  Контроль якості робіт
  Безкоштовні консультації за телефоном і на сайті
  Безкоштовна консультація фахівця

   Як замовити послугу?
   Як ми працюємо?
   Ви телефонуєте або залишаєте заявку
   Менеджер уточнює зручний для Вас час
   Майстер приїжджає і виконує замовлення
   Ваше замовлення виконано!

   Сантехнік Київ – Виклик майстра додому

   Послуги сантехніка в Києві – потрібні всім без винятку. Це і терміновий аварійний виклик, монтаж нових сантехнічних приладів або заміна старих труб, стояків, а також багато інших приводів, які виникають цілодобово. Для нас головне – це не тільки виконання робіт, а ще й якість. Адже напевно вам доводилося стикатися з наслідками швидкої роботи на шкоду якості. Ми ж не просто намагаємося робити якісно – це для нас апріорі. Ви спочатку платите за якість монтажу або ремонт сантехніки, тому наголос у перевагах робимо на інші фактори:

   • Відповідальність за надану послугу в письмовому вигляді.
   • Оперативна обробка замовлення і швидке виконання сантехнічних робіт: без вихідних, перекурів, невмотивованих відлучок з робочого місця.
   • Вартість, адекватна складності робіт. Ми працюємо за принципами порівнянності типу робіт і ціни. Монтаж сифона в Києві не може коштувати, як запуск безпілотника НАСА.
   • Недорого.
   • Сантехнік Київ і область

   Послуги сантехніка в Києві – Аварійний і плановий виклик

   Наші майстри є у всіх районах, це дає нам змогу прибути на виклик максимально швидко. Планові роботи виконуються у зручний для Вас день і час. Не зайвим буде з Вашого боку попередити сусідів і мешканців будинку про майбутні незручності. Залежно від робіт це може бути і сильний шум перфоратора, відключення подачі води або опалення, тимчасова заборона на використання туалету (під час заміни стояка каналізації в квартирі) і т.д.
   Що стосується наших майстрів – вони завжди охайні, ввічливі та пунктуальні. Бувають, звичайно, зрушення в часі, але це в рідкісних випадках. Ми ніколи не йдемо від клієнта, якщо не довели свою справу до кінця. Зі свого боку будь-хто, хто до нас звернеться, може розраховувати на нас.

   Також ми стежимо за підвищенням кваліфікації своїх слюсарів, тому що технології у сфері сантехнічних робіт з’являються з такою ж швидкістю, як і в інших секторах. Багато уваги ми приділяємо і сервісу: коректне спілкування, охайність і пунктуальність – те, що дає нам змогу отримувати десятки нових клієнтів щомісяця. Серед них як приватний сектор, квартири, так і юридичні особи.

   Звертайтеся до нас для оформлення замовлення на послуги приватного майстра з монтажу опалення, переробки систем водопостачання, каналізації, встановлення унітазу, мийки, посудомийної машини. Окрема категорія замовлень – аварійне усунення проривів. Виїжджаємо в будь-який час доби з необхідними інструментами та матеріалами. Це малий перелік наших послуг. Більш докладно дивіться в каталозі.

   Наші майстри сантехніки в Києві працюють цілодобово. Можливий виїзд у Київську область. По місту представництва є у всіх районах, включно з Голосіївським, Подільським, Оболонським та іншими. Звертайтеся!

   Відгуки наших клієнтів
   Дивитися все
   У меня потек унитаз Густавберг, пользуюсь уже лет 20, боялась, что невозможно найти запчасти! Но пришел мастер Роман, все нашел, все исправил, причем быстро, оперативно! Очень коммуникабельный, вежливый, с хорошим позитивным настроем! Спасибо огромное ему за профессионализм и доброе отношение! Буду обращаться впредь только к вам!

   Давно работаю с этой компанией.После сообщения о проблеме, выезжают сразу на место для ознакомления.В течении 2-3 часов решают довольно сложныезадачи.Спасибо за скорость и за качество Алексею и Вадиму.

   Наші роботи
   Залишилися запитання?

   Залишіть заявку на безкоштовну консультацію, передзвонимо протягом 5 хв!

   Надіслати заявку